Toimimme Joensuun Käpykankaan teollisuusalueelta käsin ja tavoitat meidät puhelimitse, sekä sähköpostilla.

Yhteystiedot

Itä-kylmä Oy

Rahkeentie 4
80100 Joensuu

asiakaspalvelu@itakylma.fi

Vikapäivystys 24/7

p. 040 539 2335
 

Työtilaukset 

Ma-pe kello 08:00-16:00 

p. 013 122 355
tai suoraan yhteyshenkilöiltä

Työtilaukset työajan ulkopuolella ja kiireellisissä töissä päivystysnumerosta.

Tero Ikonen
Yrittäjä

Tarjouslaskenta
Talous & laskutus

p. 040 1381655​​​​​​​
tero@itakylma.fi

Joonas Vattulainen
Yrittäjä

Tarjouslaskenta
Huolto & asennus

p. 0400 576 911
joonas@itakylma.fi

Jarno Pakarinen
Yrittäjä

Huolto & asennus

p. 040 1381505
jarno@itakylma.fi

Esa Vattulainen
Asiantuntija

Tarjouslaskenta

p. 040 5360 460
esa@itakylma.fi

Unto Lackman
Kylmäasentaja

Huolto & asennus

p. 040 572 4722
unto@itakylma.fi

Heikki Rossinen
Kylmäasentaja

Huolto & asennus

p. 050 378 1177
heikki@itakylma.fi

Henri Sykkö
Kylmäasentaja

Huolto & asennus

p. 0400 678454
henri@itakylma.fi

Matti Ahosola
Kylmäasentaja

Huolto & asennus

p. 050 300 1773
matti@itakylma.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut

Itä-Kylmä Oy
Y-tunnus: 0167681-1
Verkkolasku: 003701676811
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa

Paperilaskut

Osoitetietojen tulee olla täydellisinä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja luotettavasti:

Itä-Kylmä Oy
01676811
PL 100
80020 Kollektor Scan